Jaké vybrat zahradní osvětlení?

zahradní osvětlení

Jaké vybrat zahradní osvětlení a na co si dát pozor? U zahradního osvětlení vybíráme nejdříve svítidla pro osvětlení fasády, kde můžeme použít nástěnná svítidla různých materiálů a barev s úspornými nebo LED zdroji. Pro osvětlení vchodu doporučujeme použít venkovní svítidlo s čidlem, které se samo pohybem rozsvítí a slouží tak i jako bezpečnostní prvek na domě. Nevýhodou venkovní svítidla se zabudovaným čidlem je, že pokud čidlo odejde – musí se vyměnit celé svítidlo. Doporučujeme koupit nástěnné svítidlo a k tomu samostatné kvalitní venkovní pohybové čidlo, které lze směrovat. Pro osvětlení příjezdových cest vybírejte kvalitní venkovní sloupky nejrůznějších tvarů, které nabízíme. Všechny venkovní svítidla musí mít ochranu minimálně IP44 proti vodě a prachu. Doporučujeme však zvolit kvalitní venkovní LED osvětlení s IP 68 u kterého Vám garantujeme 100% spokojenost a bezúdržbovost.

Zahradní osvětlení můžete pohodlně vybírat online v našem e-shopu. Naleznete zde širokou nabídku venkovních nástěnných svítidel na osvětlení fasády, venkovní lampy nebo sloupky pro osvětlení cest a nebo solární osvětlení. Při nákupu nad 2000 Kč Vám objednaná svítidla dovezeme zdarma až domů nebo si je můžete osobně převzít a zkontrolovat na našich světelných studiích.

Tags:

©2023 Rozsvitsi.cz - svítidla a osvětlení pro váš dům, byt, zahradu i provozovnu. Nakupte svítidla levně a spolehlivě. | objednavky@rozsvitsi.cz | +420 731 131 960

Log in with your credentials

Forgot your details?