LED pásky a lišty na míru dle vašeho přání

U LED pásků je důležité uvědomit si, že kvalitní LEDka má vysoký výkon (6-8x vyší než klasická žárovka), dlouhou životnost (až 50 000hodin) a minimální nároky na údržbu pouze za předpokladu, že se dobře chladí. Právě díky těmto skutečnostem a při využití našich bohatých zkušeností Vám nabízíme profesionální řešení LED pásku zabudovaného v hliníkové liště různých profilů, pro nejvhodnější způsob použití.

Použití: úsporné a výkonné osvětlení kuchyňské linky, osvětlení schodiště, barového pultu, světelné římsy (jako hlavní nepřímé osvětlení v místnosti), doplňkové osvětlení za TV a dekorativní osvětlení v interiéru a exteriéru.

Nabízíme Vám LED lišty pro interiéry i exteriéry (IP 44). V interiéru již běžně používáme LED pásky zalité v silikonu umístěné na hliníkovém plochém profilu pro snadnou údržbu a bezporuchovost.

ZÁKLADNÍ TECHNICKÉ INFORMACE:

barva světla: bílá studená (4000K), bílá teplá (2700K), červená, zelená, modrá, žlutá a RGB

příkon: od 4,8 W/m po 36W/m

světelný tok: od 240lm/m po 2400lm/m

dělitelnost pásku: po 5cm s maximální délkou až 10m

– způsob montáže: k zafrézování – do drážky, přisazené (lepení, fixace pomocí vrutů)

– alu lišty v různých profilech dle použití (maximální délka 3m – možnost spojování)

krycí plexi: opál / čiré

– libovolná délka napájecího vodiče

napáječ: volba dle příkonu

Cena LED lišty již od 800,- Kč/m

Přečtěte si také jak zapojit led pásek

Příklady použití LED pásků a lišt máte jedinečnou možnost si naživo prohlédnout v našem světelném studiu v Protivíně, kde Vám naši odborní prodejci poskytnou také všechny potřebné informace nebo nám jednoduše napište, co má Váše LED lišta osvětlovat, jak má být dlouhá, kde bude umístěna, jestli bude v místnosti nebo venku a my Vám obratem navrhneme optimální řešení včetně té nejlepší cenové nabídky. LED pásek v liště Vám ZDARMA na míru připravíme a doručíme.

Vyplňte formulář níže

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefon (vyžadováno)

Použití LED pásku (vyžadováno)

Délka LED pásku (vyžadováno)

Barva světla

Další specifikace

Níže můžete nahrát přílohy. Např. fotografie, kam LED pásek přijde umístit. Není to povinné, ale velmi nám to pomůže doporučit vhodný LED pásek.


[recaptcha]

Spolupracujeme s prověřenými výrobci osvětlení

návrhy osvětlení a svítidla pro váš dům

©2023 Rozsvitsi.cz - svítidla a osvětlení pro váš dům, byt, zahradu i provozovnu. Nakupte svítidla levně a spolehlivě. | objednavky@rozsvitsi.cz | +420 731 131 960

Log in with your credentials

Forgot your details?